Vasilij Žbogar

Žbogar s Krpani v boj za najboljšo jadralno državo
Sportal
sreda, 13. oktober 2021 ob 19:15
Krpani 1860 je slovenska jadralna posadka, ki želi na zlati pokal SSL leta 2022. Zanimiva pa predvsem zaradi imen, ki jo sestavljajo. Vodja je Vasilij Žbogar, med člani pa tudi Jani Klemenčič.

Po premišljevanju in usklajevanju se Markočič o referendumu še ni odločil
Primorske novice
torek, 12. oktober 2021 ob 19:56
Tudi današnje nadaljevanje 12 dni pred tem prekinjene seje občinskega sveta ni prineslo konkretnih informacij o nadaljnjih postopkih za izpeljavo referenduma o občinskem prostorskem načrtu...

Postaviti jadralca pred tehnologijo
četrtek, 30. september 2021 ob 06:00

Krpani prvič preizkusili jadrnico za zlati pokal
ponedeljek, 6. september 2021 ob 11:08
Na prvem treningu v Švici se je slovenska ekipa pomerila z ekipami Poljske, Bermude, Antigue in Barbude.

Kdo je reševal slovensko čast pred 17 leti v Atenah?
sobota, 28. avgust 2021 ob 06:00
V tokratnem kvizu preizkus znanja iz nogometa, zgodovine OI in tenisa.

Konec nekega obdobja v slovenskem jadranju
sreda, 4. avgust 2021 ob 11:04
Jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol sta olimpijske igre v Tokiu končali na petem mestu

Jadralki Mrak in Macarol OI v Tokiu končali na petem mestu
sreda, 4. avgust 2021 ob 10:05
Slovenski jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol sta tekmovanje razreda 470 na olimpijskih igrah v Tokiu končali na petem mestu in sta po zaključni regati za medalje, v kateri sta bili sedmi, še izgubili eno mesto (69 točk). Zlato sta osvojili...